Zajęcia Taneczne

Aqua Aerobic

Aqua to wspaniała forma aktywnosci fizycznej dla osób w zróżnicowanym wieku. Może go uprawiać każdy, ponieważ aby uczestniczyć w zajęciach nie trzeba umieć pływać.

Co i jak?

Aqua jest połączeniem aerobicu i pływania. Są to ćwiczenia wykonywane w wodzie, w czasie których dynamicznie pracują wszystkie grupy mięśni. Trening jest całkowicie bezpieczny, a przede wszystkim efektywny. Po około 10- minutowej rozgrzewce ogólnej przechodzi się do części głównej czyli pracy wytrzymałościowo-siłowej trwajacej 30 minut. Kroki wykonywane z przemieszczeniem, skłony, podskoki oraz praca ramion powodują wyczerpujący trening dla ciała. Ćwiczenia w ramach Aqua Aerobicu wykonywane są w rytm muzyki, która mobilizuje ruch w odpowiednim tempie. Zajęcia kończą ćwiczenia rozciagające, uspakajające i oddechowe wykonywane w ciągu 3-5 minut.

Dla kogo?

Zajęcia Aqua przeznaczone są dla każdego, szczególnie dla osób cierpiących na różne schorzenia i nadwagę. Podczas zajęć w wodzie odciążony jest cały układ kostno-stawowy, dlatego jest to bardzo dobra forma ruchu dla osób, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy z kręgosłupem lub stawami.

Prowadzący zajęcia

Ulawięcej informacjimniej informacji

Ula

Instruktorka Indoor Cyclingu.
Licencja BASIC - I.C.E  Tomahawk.

e-mail:

Żanetawięcej informacjimniej informacji

Żaneta

Instruktor Spinning®, posiada certyfikat OM AQUA; od najmłodszych lat związana ze sportem i tańcem. Jako tancerka odniosła wiele sukcesów - była wielokrotną finalistką mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcu Hip-Hop oraz Freestyle.

Na swoim koncie ma również udział w musicalu, trasie koncertowej z włoską wokalistką Ingrid oraz występy estradowe z amerykańskim artystą Hip-Hop TREY-C. Jej pasją jest jazda konna oraz narciarstwo.

e-mail:

Agnieszkawięcej informacjimniej informacji

Agnieszka

Instruktorka rekreacji ruchowej fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu takich form fitness jak: push&pum, thera balance, body shaper, pilates i yoga. Zajęcia fitness prowadzi od 1997 roku. Jako pierwsza propagowała i prowadziła w Zielonej Górze zajęcia z Aqua aerobiku, także dla kobiet w ciąży. 
Mama dwójki dzieci Emila i Anielii, wielbicielka tenisa ziemnego i dobrej książki.

e-mail:

Cennik

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zajęcia grupowe, karnety miesięczne (z określeniem daty i godziny)

 • Jednorazowo
  38 zł
 • 4 zajęcia
  140 zł
 • 8 zajęć
  256 zł
 • 12 zajęć
  360 zł

Karnety bez określenia daty i godziny

 • Jednorazowo
  38 zł
 • 4 wejścia
  144 zł
 • 8 wejść
  264 zł
 • 12 wejść
  384 zł
Nasi partnerzy:
 • Benefit Systems
 • OK System
 • FitProfit
Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!
+48 68 329 04 50
Wirtualny spacer
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.