O nas

Nasze początki

Otwarcie Pensjonatu Gregor świętowaliśmy z początkiem 2000 roku. Od tamtej chwili dynamicznie się rozwijamy. Mottem naszej działalności jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz dbałość o miłą atmosferę. Zależy nam, aby każdy klient, który zdecydował się podjąć walkę ze zmęczeniem i złym samopoczuciem czuł się u nas dobrze.

Położenie ośrodka

Nasz ośrodek położony jest w zacisznym miejscu, na skraju lasu, a jednocześnie prawie w centrum Zielonej Góry. Bliski kontakt z przyrodą docenić można nie tylko w letnie dni, wypoczywając na obszernym tarasie, ale również zimą.

Wirtualny spacer

Zaparaszamy do wirtualengo spaceru po naszej placówce! Umożliwi on Państwu zapoznanie się z układem poszczególnych pomieszczeń udostępnianych do użytku klientom i pozwoli lepiej poznać naszą ofertę.

Wirtualny spacer
20 latdoświadczenia w zadowalaniu klientów
30+różnych usług w bogatej ofercie placówki
7pokojów urządzonych w wysokim standardzie

Co oferujemy?

W szerokiej gamie usług proponujemy ćwiczenia grupowe odbywające się przy muzyce. Sauny, gabinet kosmetyczny, gabinet do masażu i solarium. Zajęcia grupowe odbywają się na obszernej sali przy odpowiedniej muzyce, ćwiczą z nami również panowie. Nasi instruktorzy ciągle poszerzają swoje umiejętności i kwalifikacje - poznając nowe trendy uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Instruktorzy ułożą zestaw ćwiczeń dla indywidualnych potrzeb oraz zadbają o ich dobre wykonanie. Gimnastykę dla osób z problemami kręgosłupa prowadzi trener personalny, który z pewnością udzieli kompetentnych wskazówek.

W swojej ofercie mamy również Aqua Aerobic. Gimnastyka w wodzie prowadzona jest przez wykwalifikowanego instruktora i odbywa się w basenie o wymiarach 8,5 x 4,5 x 1,5 m i temperaturze 32 stopni.

Na siłowni, oprócz atlasu, do dyspozycji są również rowery, ławeczki treningowe, sztangi i hantle. W ustaleniu programu ćwiczeń pomoże oczywiście licencjonowany instruktor. 

O korzyściach płynących z przebywania w saunie nie trzeba przekonywać. Naszym klientom oferujemy trzy rodzaje saun, gdzie każdy ma możliwość odkrycia swojej ulubionej. Fińska, czyli sucha, dla miłośników bardzo wysokich temperatur (ok. 95 stopni). Turecka, czyli parowa, o działaniu inhalacyjnym oraz sanarium (bio-sauna) - piec z kamieniami i wodą, lekką, wilgotną, dla osób z problemami pękających naczynek, które nie tolerują zbyt wysokich temperatur.

Po saunie czy ćwiczeniach bardzo wskazany jest masaż. Relaksacyjny, usprawniający, odchudzający czy leczniczy - efekt i relaks zapewnione. Na koniec zapraszamy do gabinetu kosmetycznego i solarium. 

W klimatyzowanym solarium dbamy o regularną wymianę lamp, która pozwoli w krótkim czasie osiągnąć upragnioną opaleniznę. Po ćwiczeniach i zabiegach czas na chwilę wytchnienia w naszym barze. Przy szklaneczce orzeźwiającego napoju można spędzić czas rozmawiając z przyjaciółmi, nawiązując nowe znajomości, czy też odpocząć w ciszy i spokoju przy kominku.

 

Pensjonat Gregor

Pensjonat GREGOR to także czterogwiazdkowe hotelowe pokoje o wysokim standardzie. Tylko w zielonogórskim pensjonacie GREGOR dla gości mamy wellness, SPA i saunę. Jeśli szukasz noclegu lub hotelu w Zielonej Górze to zapraszamy do nas! Nasze ekskluzywne pokoje hotelowe gwarantują Gościom pełen komfort wypoczynku i noclegu. Zielonogórski Pensjonat spełnia identyczne warunki, jak czterogwiazdkowy hotel!

Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!
+48 68 329 04 50
Wirtualny spacer
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.