Fitness

Squash

Pogoń za pracą i pieniędzmi oraz życie w ciągłym stresie doprowadziło do tego, że coraz mniej interesujemy się sportem. Większą popularność zyskują takie dyscypliny, których nauka nie pochłania dużej ilości czasu, a satysfakcja uprawiania przychodzi bardzo szybko.

Taką grą jest Squash!

To bardzo szybka i energiczna gra. Doskonale poprawia wydolność fizyczną organizmu i jego sprawność psychomotoryczną. Oprócz spalenia w ciągu jednej minuty gry do 20 kalorii, tętno wzrasta do około 160-180 uderzeń na minutę; temperatura ciała wzrasta o 2 stopnie w ciągu pierwszych 40 minut gry, a ciśnienie krwi nawet o 30 % w ciągu 5 minut. Organizm podczas godzinnej gry wydala od 2 do 5 litrów potu, a zapotrzebowanie na tlen wzrasta do 3,5 litra na minutę.

Boisko do squasha

Boisko do squash to zamknięte ze wszystkich stron pomieszczenie o długości 975 cm i szerokości 640 cm. Szczególnie ważnym elementem kortu jest jego podłoga - tylko specjalna amortyzująca, nielakierowana chroni podczas gry stawy i kolana jak również wchłonie wilgoć. Do gry potrzeby jest oczywiście sprzęt i odpowiedni ubiór. Rakiety do gry choć wyglądem przypominają rakiety tenisowe, są dużo mniejsze i lżejsze. Gumowe piłeczki do gry różnią się szybkością: informują o tym kolorowe punkty na piłeczce: czerwone i niebieskie wolniejsze dla początkujących, żółte dla bardziej zaawansowanych graczy. Szczególnie ważnym elementem stroju do gry są buty. Ich zadaniem jest stabilizacja stopy. Najlepsze są buty na cienkiej, płaskiej kauczukowej podeszwie umożliwiające sprawne poruszanie się po korcie, nie zostawiające jednocześnie na nim śladów.

Zasady gry są proste:

Piłeczka odbijana przez stojących obok siebie zawodników może się odbijać o wszystkie ściany, koniecznie jednak o ścianę frontową. Gra polega na tym, aby jak najbardziej utrudnić przeciwnikowi odebranie odbitej przez siebie piłeczki.

Prostota i łatwość opanowania zasad gry sprawiają, że squash to gra coraz bardziej popularna. Gorąco zapraszamy wszystkich amatorów mocnych wrażeń i wysiłku na grę w naszym klubie. Pod opieką instruktora można zrobić pierwsze kroki w dyscyplinie , która już niedługo będzie jedną z dyscyplin olimpijskich!

Po tak aktywnej formie wypoczynku miłym i ciekawym dopełnieniem wizyty w naszym klubie może być skorzystanie z sauny i basenu, który jest zawsze do Państwa dyspozycji. W obszernej ofercie naszego klubu każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkich zapraszamy do naszego baru. Gwarantujemy miłą atmosferę przy kominku.

Godziny otwarcia kortu:
od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 22.00
w soboty i niedzielę od godz. 9.00 do godz. 22.00.
Wymagana telefoniczna rezerwacja 68 329 04 50.

20 kcalspalenie 20 kilokalorii to zaledwie 1 minuta gry
40 min.40 min. gry to 2-stopniowy wzrost temperatury ciała
30%30% wzrost ciśnienia krwi to efekt 5 min. gry

Cennik

Gabinet kosmetyczny


OCZY
Regulacja brwi
10 zł
Henna brwi + regulacja
20 zł
Henna brwi i rzęs + regulacja
30 zł
Henna rzęs
15 zł
Henna brwi i rzęs
20 zł
Zabieg nawilżając pod oczy
30 zł


Depilacja
Łydki
50 zł
Całe nogi
70 zł
Ręce
40 zł

Twarz
Peeling kawitacyjny + serum+ maska algowa
120 zł
Mezoterapia bezigłowa +serum+ maska algowa
120 zł
Mikrodermabrazja + kwas migdałowy + ampułka + maska
150 zł
Mikrodermabrazja + ampułka + maska
120 zł
Zabiegi indywidualnie skomponowane do potrzeb skóry (nawilżające, liftingujące, witalizujące, oczyszczające, do cer wrażliwych, naczyniowych)
70-150 zł
Manualne oczyszczanie twarzy
140 zł
Peeling kawitacyjny dodany do dowolnego zabiegu
30 zł
Masaż twarzy
40 zł


STREFA MĘŻCZYZNY
Zabieg indywidualnie dobrany do cery mężczyzny
80-150 zł
Zabieg nawilżający/regenerujący dla mężczyzny
100-120 zł
Zabieg oczyszczający dla mężczyzny
140 zł

 • Od godz. 9.00 do 16.00
  20 zł/godz.
 • Od godz. 17.00 do 20.00
  45 zł/godz.

Karnet 10 wejść

 • Od godz. 9.00. do 16.00
  180 zł
 • Od godz. 17.00 do 20.00
  420 zł

Wypożyczenie rakiety 6 zł
Wypożyczenie piłeczki 3 zł

Squash weekend (piątek, sobota, niedziela)

 • Jednorazowe wejście
  20 zł/godz.
Nasi partnerzy:
 • Benefit Systems
 • OK System
 • FitProfit
Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!
+48 68 329 04 50
Wirtualny spacer
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.