Fitness

Gym Ball

GYM BALL to wspaniały trening ogólnorozwojowy, wzmacniający, rzeźbiący. Zajęcia na dużych i małych piłkach.

Trening rozpoczynamy 10-minutową rozgrzewką. Kolejnym etapem treningu jest 50-minutowe „wzmaganie się” z gumową piłką. Ostatnie 10 minut to stretching ciała i relaks umysłu.
Ćwiczenia na piłce świetnie wzmocnią, wyrzeźbią nasze ciało. Piłka jest wykorzystywana jako jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, podczas którego jednocześnie kształtujemy mięśnie i pracujemy nad wytrzymałością całego organizmu. To trening, który także poprawia naszą równowagę i siłę wewnętrzną. Gymball to piłka, na której możesz leżeć, siedzieć, oprzeć się, wzmacniając mięśnie odpowiadające za prawidłową postawę (mięśnie posturalne). Zajęcia te poprawiają umiejętność czucia ciała w przestrzeni.
Trening polecany zdecydowanie dla wszystkich tych, którzy z uśmiechem na twarzy, przy rytmie intensywnej muzyki, gotowi są na satysfakcjonujący wysiłek i rezultaty.

Nasi partnerzy:
  • Benefit Systems
  • OK System
  • FitProfit
Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!
+48 68 329 04 50
Wirtualny spacer
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.