Fitness

Aqua Aerobic Turbo Spalanie

 To nowe zajęcia w naszym klubie! 

Ćwiczenia przez 45 minut będą wykonywanie z pomocą sprzętu, którym dysponuje nasz klub, dzięki czemu mięśnie klientek będą intensywniej pracować. Ponadto Aqua Aerobic nie obciąża kręgosłupa. Ale to nie wszystko! W wodzie ciśnienie hydrostatyczne działa na nasze ciało jak masaż limfatyczny, a ponieważ w masowanym ciele lepiej krąży krew i limfa, szybciej usuwane są z niego toksyny - główni sprawcy celullitu. Podczas zajęć Aqua Aerobic Turbo spalanie spalimy więcej energii niż podczas zwykłych ćwiczeń (nawet 600 kcal w ciągu 45 minut). Wniosek jest prosty: Aqua Aerobik ujędrnia i napina całe Twoje ciało.
Serdecznie zapraszamy!

Prowadzący zajęcia

Żanetawięcej informacjimniej informacji

Żaneta

Instruktor Spinning®, posiada certyfikat OM AQUA; od najmłodszych lat związana ze sportem i tańcem. Jako tancerka odniosła wiele sukcesów - była wielokrotną finalistką mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcu Hip-Hop oraz Freestyle.

Na swoim koncie ma również udział w musicalu, trasie koncertowej z włoską wokalistką Ingrid oraz występy estradowe z amerykańskim artystą Hip-Hop TREY-C. Jej pasją jest jazda konna oraz narciarstwo.

e-mail:
Nasi partnerzy:
  • Benefit Systems
  • OK System
  • FitProfit
Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!
+48 68 329 04 50
Wirtualny spacer
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.